Loading...

E-MOBILE BY BALS

Dynamiczny rozwój rynku samochodów elektrycznych (EV) oraz hybrydowych z możliwością ładowania (PHEV) w ostatnich latach, znajduje odzwierciedlenie w zwiększającym się również w Polsce zapotrzebowaniu na infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych. Wdrożenie dyrektyw unijnych oraz zapewnienie standaryzacji komponentów zapewnia stabilność oraz gwarantuje rozwój tego bardzo innowacyjnego obszaru produktowego.

Odpowiadając na potrzeby rynku zarówno europejskiego, jak i międzynawowego Bals Elektrotechnik przygotował kompleksową ofertę komponentów do ładowania EV prądem zmiennym. Znajdziecie Państwo standaryzowane rozwiązania wg. IEC 62196-1 oraz IEC 62196-2 Typu 1 oraz Typu 2 dedykowane do szybkiego ładowania pojazdów wg. IEC 61851-1 Mode 2 i Mode 3. Oprócz standaryzowanej geometrii zastosowano w nich szereg rozwiązań unikalnych jak elektromechaniczne blokady nie tylko wtyczki, ale również pokrywy (autoryzacja) w połączeniu z czujnikami położenia pokrywy czy oświetlenie LED RGB. Szczególny obszar stanowią również gniazd jednofazwego z bolcem ochronnym, przystosowane do ciągłego (24h) ładowania prądem 16A na co w przeważającej mierze nie pozwalają standardowe ‘gniazda domowe z bolcem’.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą e-Mobile by Bals. Nasi eksperci chętnie udzielą Państwo porad nie tylko w zakresie urządzeń wtyczkowych, ale również całego systemu ładowania w myśl aktualnych przepisów i wytycznych zarówno międzynarodowych, jak i dyrektyw unijnych.

...