Loading...

BALS ELEKTROTECHNIK GMBH

Bals Elektrotechnik jest Państwa partnerem w zakresie bezpiecznych połączeń. Przedsiębiorstwo rodzinne o blisko 60 letniej tradycji w produkcji wtyczek i gniazd przemysłowych najwyższej jakości. Bals Elektrotechnik jest pionierem w wykorzystaniu technologii bezśrubowej (bezgwintowej) w przenośnym osprzęcie elektrycznym QUICK-CONNECT oraz zintegrowanych z obudową zadławień kabla MULT-GRIP, które wykorzystywane są w przeważającym zakresie portfolio produktowego, które obejmuje blisko 25 000 Produktów. 

Każdego dnia w dwóch zakładach produkcyjnych w Niemczech w Albaum (NRW) oraz Freiwalde (Brandenburg) produkowanych jest ponad 30 000 urządzeń, które znajdują uznanie w ponad 80 krajach świata. Udział eksportu powyżej 50% całkowitej sprzedaży gwarantuje wysoką jakość i uznanie produktu, przy zachowaniu stabilnych i konkurencyjnych cen. 

Akredytacje i wymagania stawiane przez ISO 9001 stanowią podstawy produkcji i kontroli jakości, a wewnętrzne standardy i dyrektywy wykraczają znacznie poza ich zakres. Po produktach Bals Elektrotechnik proszę oczekiwać więcej – więcej bezpieczeństwa, więcej jakości, więcej serwisu. Wymagania nietypowe i wykraczająca poza wymogi norm są dla nas sprawą oczywistą i każdego dnia znajdują odzwierciedlenie w innowacyjności produktów Bals.

...